Diğer Ürünler

Penis & Vajina

Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver
Sipariş Ver

Realistik Mankenlerimiz Hakkında Bilgiler

Videolar

1101Video-2
Mankenlerin gerçek kadınlara benzerliği
1101Video-3
Realistik mankenlerin işlevleri
Kaliteli ve dayanıklı silikon dolgu, tüm pozisyonlara göre şekil alabilen esnek ve gerçekçi beden yapısı, oynar gözler ve gerçekçi saçlar, mankenlerimizi emsallerinden ayıran başlıca özelliklerdir. Mankenin derisini oluşturan dolgu silikon yüzey kolay temizlenebilir ve yırtılmalara karşı özel bir koruyucu katman ile kaplanmıştır.

Realistik mankenin vücut hatları normal bir kadının vücut hatları ile birebir örtüşmektedir. Belirtilen ölçülerde göğüs, göbek ve basen çevresi ile gerçek bir kadının girebildiği bütün pozisyonlara yuvarlak eklemli iskeleti sayesinde girebilmektedir.

100% garantili ve faturalı olarak gönderilen mankenimiz benzerleri gibi şişme bebek olmayıp, fantezilerinize eşlik edecek gerçekçi bir partner olarak cinsel yaşamınıza renk katacaktır.

Baş ve gövde yapısı


Realistik mankenlerimizin başları, vücutlarının diğer bölümleri gibi gerçekçidir ve tüm oranları normal bir insanınkiyle aynıdır. Modellere ve ırklara göre değişen baş yapıları, saç renkleri, gözleri, burunları, ağızları ve görünümleri vardır. Gözler yuvalarında hareketlidir, ağız ve çene kısmı ise sınırsız fantezilerinize hizmet etmek için en uygun şekilde dizayn edilmiştir.

140° açılabilen bacak eklemleri

Realistik mankenlerimizin bacakları, kollarında da bulunan yuvarlak eklemli birleşimi sayesinde tüm yönlere (yukarı-aşağı, ileri geri, çapraz) rahatça hareket edebilmektedir. Bacaklarının yanlara doğru 140° ve yukarı doğru rahatça açılması partneri olan size eşsiz bir zevk tattırarak çeşitli pozisyonlarda gerçekçi sex yapmanın tadını çıkaracaksınız.

Göğüs Uçları ve Cinsel Organ

Mankenimizin göğüs uçları ve cinsel organı da gerçek bir kadınınkilerden farklı değildir. Irklara ve ten rengine göre değişen göğüs uçları ve tüylü cinsel organı ile ilişki sırasında size tahrik edici dokunuşlarda bulunabilir. Mankenlerin göğüs uçları büyüklük ve renk bakımından farklılık gösterse de yapıldıkları madde bakımından ortak oldukları için hepsi aynı hassasiyette ve yumuşalıktadır. Dokunduğunuzda bir kadının göğüsleri gibi esnek olduklarını ve sizi tahrik ettiğini göreceksiniz. Göğüs uçları da, vücudun diğer bölümleri gibi koruyucu tabaka ile kaplanarak yurtılma ve ısırılmalara karşı dayanıklıdır. Siz ilişki sırasında kendizi kaptırıp ileri gitseniz de partneriniz bundan rahatsızlık duymayacak ve hiçbir zarar görmeyecektir. Cinsel organındaki tüyler ise her dokunuşta gerçek bir kadınla birlikteymişsiniz gibi hissettirecektir.

Hemen Sipariş Verin

Ad & Soyad
E-mail Adresi
Telefon
Adresiniz
Seçilen Ürün
Ödeme Tipi